about-main

KADER Araç Kiralama 1997 yılından beri Kuşadası’nda hizmet vermekte olup, belirlediği hedef en ucuz araç kiralama olmuştur. Uygun fiyatlı araç kiralarken müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmıştır. Full Rent A Car kaskolu araçlarımız ile müşterilerimize en ucuz oto kiralama hizmetini vermeye çalışmaktadır.

KADER Oto Kiralama, bölgedeki satış ofisleri ve internet sitelerinden gelen talepleri, bünyesindeki araç filosuyla müşterilerine şoförlü ve şoförsüz binek oto kiralama, ticari oto kiralama, VIP araç kiralama, şirketlere filo kiralama ve tüm bu hizmetlere bağlı her türlü transfer hizmetini 7 gün 24 saat aralıksız vermektedir.

Çeşitli yabancı dilleri konuşabilen güler yüzlü, araç kiralama sektöründe deneyimli personel kadrosuyla müşterilerine en iyisini sunabilmek ve bütün beklentilere cevap verebilmektir. Hedefimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla en yüksek seviyede tutmaktır.

Farklarımız

Kader araç kiralama, önce müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışır. Bunun için olmazsa olmazımız bazı standartlarımız vardır:
null

Uygun Fiyat

Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Güvenli, hijyenik ve kaliteli araç kiralama hizmetini uygun fiyatlara sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta ve araç konforu üst düzeyde tutulmaktadır. Size sadece keyfini çıkarmak düşüyor!

Güvenli Araç Kiralama

1997’den beri sektörde emin adımlarla ilerliyoruz. Yılların deneyimini ve profesyonel hizmeti bir araya getiriyoruz.

Hijyenik Araçlar

Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Böylece siz müşterilerimiz her zaman en hijyenik aracı kullanırsınız.

Hijyen Birinci Önceliğimiz

Tüm araçlarımızı sağlığınız için düzenli
aralıklarla dezenfekte ediyoruz.